TATÍÍÍÍ, JAK ZPÍVÁ KANÁREK???

12.04.2012 10:47

Týden utekl jako Láďa Krejčí Breznanikovi , a Hostivař se dnes stala po Žižkově druhým místem , kde se představil Severní Vítr Je Krutý! v jarní sezóně. Po prvním , nepovedeném, zápase byla nálada v týmu ještě bojovnější, kapitán týmu šel všem příkladem a dostavil se již hodinu před zápasem ,aby se polaskal s balónem, poprvé v sezóně se objevil i řízný obránce Dvořka , který už dávno překonall drtivou prohru svého Liberce a dostavili se opět skoro všichni hráči týmu...prostě vše nasvědčovalo už před výkopem, že dnes to musíme urvat. Proti nám se postavil tým Válcovny Plechu MS FC, proti kterým jsme již nastoupili ,ale díky velikonoční hodovačce a následné genocidě mozkových buněk si nemoh nikdo vzpomenout na výsledek předchozího utkání. Jedinou, ikdyž významnou, změnou byl post brankáře. Ziky dnes pomáhal a chránil až do 20h, takže ho nahradil v bráně Tříša. Zápas se odehrával v tempu a brzy  vedli. Máca se trošku roztřílel a do poločasu stihl hattrick a než pískl rozhodčí poločas,trefil se i Bundlihno ...Ve druhém poločase jsme již dominovali a Máca a Lišoun ještě přidali ještě po banánu, tak jak se patří.Dnes fungovalo prostě vše...brankář,obrana i útok.Jen tak dál SVJK! Příští týden toto vítězství musíme potvrdit a nastoupit na vítěznou vlnu, dnešní výhra 6:0 je dobrým odrazovým můstkem... Plech byl zválcován jak vix,ale to už je historie!!!
                        ...Jak zpívá kanárek??? Přeci : Severnííííííííí vííííítr je krutýýýýýýý, počííííítej láááásko máááá s tííííím.... :-D