24.05.2012 22:42

Dneska mám narozeniny!!!

jo a vyhráli jsme 5:3... :-D

26.5.2012

dobře, dobře ... vezmu to tedy obšírněji :-D. Ve čtvrtek ( na mé narozeniny :-D ) se SVJK! po druhé a naposledy na jaře objevil na hřišti Aritmy. Avizované absence (téměř půlka kádru )  naznačovaly, že to nebude lehký zápas, zvláště po dvou prohrách v řadě. Situace byla vážna nikoliv však kritická. Minulé utkání nám ukázalo, že budeme muset přidat hlavně v útoku.Neproměňování spousty šancí z kategorie tutovek, nás stálo body v minulém utkání.Do tohoto zápasu se toto muselo změnit...Proti nám se postavili sousedi v tabulce Hervis Sport 1.FC.Sešli jsme se s možností jednoho hráče na střídání, soupeř střídat nemohl po většinu zápasu.Počasí bylo teplé,což slibovalo pěkný peklíčko...Ještě než začal zápas,potratili jsme jeden balón a druhý , ještě před zápasem, KIbera zkušeně z dvaceti metrů napíchl na plot...to nám to pěkně začalo...

Zápas začal velice svižně a Fůča z prvního útoku nastřelil tyč...a mě málem vomylo...to už není smůla ,ale holý prokletí...po pár minutách to vypadalo že jsme fotbalovější,soupeř převážně jen bránil a zanedlouho se míč (to poslední Tango co nám zbylo) dostal ke Kiberovi,který svým nezaměnitelným způsobem vystřelil na bránu a trefil...tyč...míč se však nepochopitelně odrazil zpět ke keňskému ostrostřelci a ten se na podruhé nemýlil...1:0...pak už to šlo klasicky jak na drátkách, a jak jsme tuto sezónu už zvyklí, o poločase jsme prohrávali 1:3...Soupeř využil jediné dvě chyby v obraně a proměnil pentli za nastřelenou ruku ve vápně...tak konečně na dně !!! Poločas se odvíjel v režii Robina ,který určil taktiku a rozdělil úlohy...hrát ze zadu (takhle to má asi nejraději) zbytečně nepůjčovat náš poslední balón a víc střílet na bránu...Věděli jsme že jsme lepší,ale to už jsme věděli v několika zápasech,které jsme prohráli.Přežili jsme  tutovku souře,kdy Ziky vytáhl jasnej gól na tyč a do zámezí.A za chvilku Tříša snížil na 2:3 ranou po zemi k tyči.A tady byl ten okamžik, kdy se SVJK! odrazil ode dna...V tu chvíli už bylo hřiště defacto naše...hráli jsme svázáni tatktikou a rozebírali soupeře.Na 3:3 dělovkou vyrovnal Robin a jelo se dál ve vyjetých kolejích.Soupeř pomalu ale jistě začal bránit výsledek,což nám vyhovovalo.Na 4:3 zvýšil Fůča. V tu chvíli dorazil soupeři opozdilec na střídání a do konce zápasu zbývalo cca 12 minut...Kucí z Hervisu se pustili do útočení a nám se otvírala okénka v jejich obraně...Taktika velela hrát z obrany a vysunuli jsme jen Kiberu ,kterého střídal Fůča, takže se hrálo nahoru / dolů ... pak ovšem přišla pověstná třešinka na dortu.Ziky rozehrával kop od brány, našel přes celé hřiště Fůču,který si nahrál hlavou před bránu ,oběhl obránce a prostřelil brankáře ...5:3. Zápas se už pak jen dohrál...

Tož kucí oslavili mý narozeniny výhrou...kurva důležitou výhrou nad houževnatým soupeřem...Zápas se hrál v klidu bez emocí a jen doufám, že se nás PŘÍŠTÍ týden (31.5) sejde víc.