Jarní bouřka v Hostivaři přinesla body

02.05.2012 22:31

Po třech týdnech jsme opět zavítali na široké hřiště v Hostivaři.Čas výkopu byl stanoven na půl osmičku,ale většina týmu se schází již před sedmou v areálu SK Hostivař.Ihned po příjezdu SVJK! se otevřelo nebe a nastal takovej chcanec,že se nám z aut vůbec nechtělo.A tak jsme sledovali zápas chudáků,co se plahočili v jarní bouřce po hřišti.Tak v tomhle bych nechtěl bejt na hřišti.Provazy vody a silnej vítr jim dávali za vyučenou...no bylo mi jich líto.Bouřka ustala během 10minut a my se mohli připravit k zápasu.

Tentokrát přes týden padalo několik omluvenek a na sociální síti to začalo lehce vřít...Zbytečně.Wondrys odložil Kráva mágu :-D, Kibera zažral tolik tabletek,že ho jeho záda a několik chorob pustily na zápas, PárkJiSung utekl z práce a já to nakonec taky stihl z práce včas,takže se nás sešlo opět požehnaně...Proti nám se postavili kucí z Terasy KáeFCéčka, kteří se prokazovali dost dobrým ,technickým fotbalem.A široké hřiště ke kombinaci vyloženě vybízelo.Hrál se vcelku rychlý fotbal se spoustou přihrávek.Poločas skončil 0:0 a ani jeden tým nebyl nijak zvlášť lepší.O poločase dorazil z práce i Čokina.Druhý poločas jsme začali lépe, kombinace nám začala jít podle našich představ, jen ty góly chyběly...Nějaký šance jsme si vytvořili ale nic vyloženýho.Oba týmy se soustředili hlavně na obranu ,takže k zakončení docházelo minimálně.Teda až na Párka...Ten střílí i z nulovýho úhlu...Kanec jeden!!! :-D Pak ovšem přišla Kiberova chvilka.Po vhozeném autu do toho vlítnul hlava/nehlava a hlavou vsítil.Náhle z nás spadla nervozita a začalo se hrát o to radostněji.Chvíli po Kiberovi dostal ideální přihrávku Bundlihno, kterého trápil celý týden jeho výkon z Aritmy, srovnal si to v kebuli a na pravačku a prostřelil brankáře.2:0. Do konce zápasu zbývalo pár minut a soupeř začal s taktikou nakopávaných míčů,díky kterým se do pár šancí dostal,ale většinou ztroskotal na obráncích nebo na sqělém Zikhátorovi,kterej zas měl den.Podržel mančaft jak vix a nepustil za sebe krom balónu ani Fůču :-D V posledních vteřinách zápasu ještě utekl Čokina a trojka byla na světě.Ihned po gólu byl zápas ukončen a SVJK! zvítězil  3:0. Pěknej fotbal,čistý konto,parádička. V příštím kole nás čeká asi nejtěžší soupeř jara,takže už nyní se připravujeme na pěknej mazec...Ale nálada v týmu je parádní,bojovná  vítězná!!!