Byl brzký večer-první máj...

02.05.2013 15:29

...večerní máj byl na fotbal čas, Kiberův zval k útoku hlas, tam kdesi v Záběhlicích zaváněly Sašovy štulpny...no dost s poezií...
Na 1.máje v 19h jsme sehráli po 14 dnech další utkání, tentokrát proti týmu "To mi stačí".S účastí to nebylo zas tak zlé,dva kousky na střídání,Zikhátor po jednozápasové odmlce opět v kisně.Ovšem soupeř přišel s mankem jednoho hráče.V malým fotbale,ohromná výhoda.Zápas začal a soupeř začal ukazovat ,že méně někdy znam,ená i více.Je pravdou že to byli kucí běhaví a tipuju, že minimálně 2 z nich hrajou fotbal i na vyšší úrovni...Začali jsme tedy s taktikou přihrávek a soupeře tedy odrovnat fyzicky.Po cca 10 minutách vedeme 1:0 ranou po zemi.Za několik minut ale soupeř vyrovnal a pak i otočil skóre na 1:2.Takhle skončil i poločas a nám nešlo do hlavy jak je to možný.Pravdou je i to ,že jsme několik šancí zahodili.Na druhou stranu nutno přiznat,že nám to tentokrát v obraně nešlo a soupeř neustále hrozil.Cca v polovině zápasu napřáhl Tříša a prostřelil všecko co stálo před soupeřovou kisnou.2:2. Soupeř začal odcházet fyzicky a my jsme se konečně dostali ke kombinaci.Následovalo několik šancí, Gisbern sestřelil soupeřovic bránkáře ale nakonec se podařil ušmudlanej tór opět Tříšův.3:2.Do konce zbývalo pár vteřin a Gisbern upravil na konečných 4:2.Soupeři patří neskonalej respekt protože 3/4h s námi lítal tam a zpátky a v poslední 1/4hodince prostě došly síly.My jsme v první půli hráli hroznou tušku,ve druhé se to zlepšilo.Ziky už standartně zachytal na výbornou, Kiby předvedl pár svých obvyklých breaků a měl by se zamyslet nad obutím svejch kopejtek,Wondry tentokrát nevystříkl a s výsledkem zprdeleklika . Saša si pak mohl zazpívat ve sprše svou oblíbenou : I takové dny jsou... a všichni byli spokojeni.

Příští zápas hrajeme zase ve svátek,což je po x letech novinka od vední Hanspaulské ligy,ale nějak se s tím snad popereme...Čekají nás Žaludi United,což je tým z vršku tabulky,takže rychle doléčit třísla, lejtka,kotníky,stehna,uražená ega a žaludy a hrrrrrr na žaludy!!!!